Menu

Moda wczoraj oraz dziś

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Nadwaga, zwłaszcza pośród pań, nigdy nie jest wskazana – w końcu praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej chce prezentować się korzystnie. Byłoby najlepiej, gdyby skrywanie wagi przy pomocy ubrań nie miało w żadnym razie miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się nareszcie za siebie, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, ale to chyba jasne, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. I dlatego bez dwóch zdań warto starać się ubierać tak, aby nie było widać tłuszczyku na udach, dużej pupy bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najistotniejsza kwestia to luźne wdzianka, które nie przylegają do ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki lub spódnice prezentują się bardzo seksownie, ale tylko wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie istnieje sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak tego chcą, ale w tej chwili trzeba się skupić na tych paniach, które może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkrywać. A więc na pewien okres czasu warto schować głęboko w szafach obcisłe ubrania, bo nie będą już nam do niczego potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również świetny pomysł. Bo co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i przykładowo biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. Tzn. prezentujemy się o wiele grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. A więc należy unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam wzrost, to na dodatek znacznie pogrubiają. Sporo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w przypadku naszej osoby buty na obcasie.