Menu

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, więc można przyjąć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy komplikacja występuje przynajmniej w 75% prób i trwa to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia w pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły ani ochoty na seks. Trzeba w takich przypadkach zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji nas stresujących, relaks cialis w zelu i rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja