Menu

Sposoby na silniejszą erekcję

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać widzialną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi wypocząć. Zatem niesłychanie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niesłychanie ważny.