Menu

Przyczyny niepełnej potencji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są osobistym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni muszą zrozumieć, iż są to dolegliwości do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i pójść do lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość powtarzające się przypadłości. Dotyczą około 10% męskiej części społeczeństwa. Problem nasila się, ponieważ powiększają się przyczyny powodujące problem z erekcją. Zauważa się częstsze zachorowania na
tani cialis cukrzycę, choroby układu sercowego oraz choroby depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotknąć facetów w dowolnym wieku. Różnorodne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych kochanków, czyli przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych zaburzenia mogą brać się z niektórych chorób. Zaburzona erekcja lub jej brak mogą być spowodowane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tadalis