Menu

Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od potencjału organizmu. levitra tanio
Wskutek tego poza troską o właściwą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, aby sprostał zadaniom, które chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wypunktowanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz pomysłowego jedzenia: miło i sielsko albo żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu