Menu

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Dotykanie należy rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy pobudzać przez około pięciu minut.
Kobiety mocniej reagują na naciskanie miejsc umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki tym masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra