Menu

Kamagra to rewolucyjny specyfik

Grudzień 5, 2014 - problemy z potencją
Kamagra to rewolucyjny specyfik

Najczęściej wymieniany konkurent Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko profesjonaliści z dziedziny farmaceutyki, ale też sami mężczyźni. Kolejny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod kreacją tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W przypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (jednakowy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu poszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi oraz wzmagając popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny środek – zawiera sprecyzowaną ilość substancji aktywnej, która pozwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie należy jej stosować przy chorobach z sercem czy też układem krążenia. Kamagry nie można zażywać także z innymi specyfikami medycznymi lub ewentualnie trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed planowanym stosunkiem. Adnotacja – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają efektywność leku, w następstwie tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi składnikami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek można zażywać obojętnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy pomiędzy przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać efekty uboczne. Zaczerwienienie skóry lub ewentualnie potliwość – to najczęstsze objawy. Należy skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje błędnie na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zaczęciem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie naturalną erekcję i wykluczając kłopoty z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten pozostał gruntownie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeżeli więc zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Serdecznie zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – specyfik jest już w ofercie i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra zel