Menu

Częsta aktywnośc fizyczna wzmacnia potencję.

Czerwiec 12, 2015 - problemy z potencją      Na
problemy z potencją uskarżają się bardzo często ci faceci, których to jedyną aktywnością jest przejście się z łóżka do
łazienki
bądź z mieszkania do auta. Najzwyczajniej w świecie dzisiaj ruszamy się sporo rzadziej, chociażby z tej przyczyny, że jest coraz mniej rolników i „fizoli”, więcej zaś wszelkiej maści komputerowców, aranżerów wnętrz czy choćby kierowców. Oprócz tego niemal każdy ma samochód, więc to sprawia, iż typowy człowiek tak naprawdę wcale nie potrzebuje chodzić często.

 

      Czy na pewno nie potrzebuje ruchu? Oczywiście, że zawsze organizm potrzebuje ruchu! Rozchodzi się po prostu o to, iż damy sobie radę bez niego w czasie
codziennego życia
jednakże cóż to niby za żywot, skoro po pewnym czasie będziemy mieli wielki problem z tym, aby choćby wykonać parę przysiadów, pompek, wejść na piąte piętro bez sapania. Nie mówiąc już o tym, iż brak ruchu sprawia kłopoty z erekcją. I dlatego bez dwóch zdań należy zacząć trochę więcej się ruszać.
Jedną z
częściej
spotykanych
ludzkich wad jest lenistwo, ale umówmy sięto żadna wymówka.

 

      Trzeba myśleć o tym, aby całkowicie zrezygnować z auta, tzn. używanie auta do minimum. Może należałoby przejść się do swojej pracy, zamiast ciągle stać w korkach drogowych i denerwować się? A zbytnie denerwowanie się również nie zwykło sprzyjać naszej potencji. Byłoby dobrze, gdybyśmy także zaczęli uprawiać jakieś sporty. Być może bieganie, jazda na rowerze albo basen?

 

 

tekst dostepny na stronie : kamagra zel levitra tanio