Menu

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma problemy z potencją. Wielu z panów nie ma pojęcia, że łatwo sobie pomóc prostymi niemedycznymi sposobami np. podczas kąpieli.
Jeśli chodzi o niemedyczne sposoby na poprawę wzwodu, od masowania podbrzusza, przez dietę lub akupresurę – masowanie i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to wyniki są właściwe wtedy, kiedy robimy to regularnie i przez kilkanaście tygodni.
Dziś coraz więcej seksuologów, na podstawie przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze tania viagra wodne są właściwym sposobem na pozbywanie się nie tylko problemów ze wzwodem, lecz też na obniżony popęd seksualny. Prócz tego bicze wodne wspomagają wszystkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk musi być zmienny, raz ciepły, raz zimny. Stonowany natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, bo właśnie przegrzanie może doprowadzić do zaburzeń wzwodu, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra