Menu

Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dojrzałego charakteru dzięki szykownym materiałom i dodatkom.
W tym zestawie biała bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany wzór i jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz proste oraz usztywnione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z tkaniny. Takowa tkanina daje jej nieco ekstrawaganckiego stylu oraz udowadnia, iż nosząca ją panna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na obcasie. My doradzamy połyskujące, srebrne buciki o trendy, głęboko wykrojonym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi kunsztowny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia mnóstwo łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji razem z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html