Menu

Jakie ubrania zakładać, aby wyglądać na szczuplejszą?

Maj 28, 2015 - moda

Naprawdę dużo pań ma znaczące kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu ściemniać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że w istocie Polki mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez źle przystosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje wolność wyboru. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, trzeba nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.